Loučení s prázdninami 2019

Dnem 31.8.2019 dětem skončili prázdniny. A jak již tradičně, SDH Dub s pomocí Úřadu městyse Dub, opět zařídili pro děti pěkné odpoledne. V loňském roce nám počasí nepřálo, ale letos se opravdu povedlo. Na akci LOUČENÍ S PRÁZDNINAMI na fotbalovém hřišti TJ Dub si děti zahráli různé zábavné i sportovní hry.

Například střelba ze vzduchovky, skákání v pytlích, jako vždy byl postaven skákací hrad i skládání různých stavení z kartonových krabic, což se dětem nejvíce líbilo a vydrželi si s krabicemi hrát až do večera. Děti si akci užívali i s některými rodiči, např. při přetahování s lanem. Dokonce se i rozpršelo, ale naštěstí jen ve formě bonbónů a sušenek. A nakonec při tak pěkném počasí nemohla chybět ani zmrzlina s příchutí Tuti fruti. Děkujeme všem, kdo se přišel pobavit a zároveň i těm, kteří se na této akci podíleli.

Za SDH Dub Pavel Hynek