Maškarní Bál a Hasičský Ples

Opět po roce členové SDH Dub pořádali v sobotu 21. ledna odpoledne Maškarní bál pro děti v kulturním domě. Účast nebyla tak velká jako loni, ale i tak se sešlo na téměř 35 dětí v různých maskách. Dětičky mohly opět využít skákací hrad, taneční plochu pokrytou spoustou různobarevných balónků, zahrát si několik her a získat tak nějakou tu cukrovinku. Důležité bylo tancování jak na bálech bývá a tak jsme děti roztancovali na rychlou hudbu. Tradičně jsme vyhlásili soutěž o nejlepšího tanečníka, tanečnici, nejhezčí masky a sledovali, kdo z nich to bude. Po té porota vyhlásila výherce, kteří dostali mlsnou odměnu v podobě velké čokolády. A aby to ostatním dětem nebylo líto, vysypali jsme ještě na taneční plochu hromadu sladkostí. Na konec se děti seskupily před skákací hrad, aby se společně vyfotili.

Po třech letech se v sobotu 21. ledna na sále KD opět mohlo „plesat“!

SDH Dub pořádal, znovu po delší době, Hasičský ples na sále v kulturním domě s pěkně bohatou tombolou. Sešlo se v něm na zhruba 120 lidí, což je sice o něco méně než naposledy, ale i tak byl sál plný tancujících a k tomu skvěle hrála kapela „A je to !“. Byl to velice příjemně strávený večer a všem, co přišli takříkajíc „zatrsat“, moc děkujeme za účast a i těm, co si koupili vstupenku v předprodeji a nemohli přijít, zvláště starším občanům, moc děkujeme za podporu našemu hasičskému sboru. Všem Díky a příští rok zase na plese !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..