Loučení s prázdninami – 2018

V sobotu 1. září jsme uspořádali, již druhým rokem ke konci prázdnin, akci pro děti „LOUČENÍ S PRÁZDNINAMI“. Tentokrát se akce, bohužel díky nepříznivému počasí, nekonala na hřišti TJ Dub, ale v KD v Dubu. Děti, ale i přes špatné počasí, byly spokojeny, protože jsme pro ně přichystali několik soutěží a mohly si zahrát spoustu her za doprovodu hudby. Mezi soutěžní hry patřily například střelnice, člověče nezlob se, slalom na lyžích, chytání ryb a nechyběl tradiční skákací hrad. Soutěže byly oceněny různými sladkostmi, bylo možno si dopřát párek v rohlíku a na závěr si děti daly vynikající kopečkovou zmrzlinu. Sešlo se rovných 30 dětí a každý měl možnost odnést si balónek buď v podobě psíka nebo častěji v podobě meče. Všem se moc líbilo a těšíme se na příští rok, kdy budeme doufat v lepší počasí a budeme moci opět na místní hřiště.