Mladí Hasiči ve hře PLAMEN – podzim 2023

  V sobotu 30. září 2023 SDH Dub se mladí hasiči opět zúčastnili okresní soutěže v podzimním kole hry „PLAMEN“, tentokrát na fotbalovém hřišti TJ ve Lhenicích. Náš tým složený ze dvou družstev, mladších a starších, soutěžil ve dvou disciplínách, štafeta 4x 60m s překážkami, štafeta požárních dvojic. Počasí nám v polovině závodu nepřálo a přišla dešťová přeháňka, která na několik minut přerušila celou soutěž. Povrch hřiště se tak stal velmi kluzkým a to znamenalo ztížené podmínky pro lepší výkony a umístění se v soutěži. I přesto se v průběžném hodnocení družstvo starších umístilo na 9. místě ze 14 sborů. Družstvo mladších na tom bylo o něco lépe a v průběžném hodnocení se umístilo na 4. místě z 11 sborů. Děkujeme našim dětem za technicky skvěle provedené disciplíny. Organizace celého závodu byla pěkně připravená a líbilo se nám i jejich zázemí včetně občerstvení.

Foto:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..