Okrsková soutěž v požárním sportu – 2023

Náš sbor se zúčastnil okrskové soutěže v požárním útoku, která se konala v sobotu 6. 5. 2023 tentokrát na hřišti TJ ve Strunkovicích nad Blanicí. Nástup sborů byl v 12:30 hodin, kde nastoupilo 8 družstev mužů, 2 družstva žen a 2 družstva mladých hasičů z SDH Dub. Každé družstvo dospělých mělo možnost dvou pokusů. Jako první nastoupila družstva mužů v kategorii „Muži I.“ poté v kategorii „Muži II.“, ve které jsme měli zastupující družstvo. To však opět získalo 3. místo a odvezlo si bronzový pohárek. Po odběhnutí exhibičního požárního útoku veteránů z Protivce pak přišla na radu družstva žen. Po úpravě dráhy nastoupilo dubské družstvo v kategorii „Ženy I.“, které se svým časem nestačilo na druhé družstvo žen z SDH Javornice a odvezlo si domů pohárek stříbrný. I když nám počasí nadělilo několik dešťových přeháněk, na řadu přišla i družstva dubských mladých hasičů, jak starších, tak i mladších. Ta se ovšem předvedla v plné kráse a ukázala dva bezchybné požární útoky a sklidila velký potlesk diváků. Děti za to dostaly z rukou starosty okrsku p. Jaroslava Chána diplomy za účast a hrnečky s hašičským znakem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..